معرفی کتاب تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند نوشته اد مک بین


0
معرفی کتاب تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند نوشته اد مک بینReviewed by پرستو آشتیان on Dec 25Rating: 4.0معرفی کتاب تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند نوشته اد مک بین | پیشنهاد کتاب کتابیسم تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند، عنوان یکی از کتاب‌های پرشمار اد مک بین نویسنده‌‌ و فیلمنامه‌نویس آمریکایی است. اد مک بین در میان خوانندگان ایرانی چهره‌ی ش

تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند، عنوان یکی از کتاب‌های پرشمار اد مک بین نویسنده‌‌ و فیلمنامه‌نویس آمریکایی است. اد مک بین در میان خوانندگان ایرانی چهره‌ی شناخته شده‌ای نیست، حال آنکه رمان‌هایش در بسیاری از کشورها به جز آمریکا طرفدار داشت. اد مک بین در زمینه سینما نیز با کارگردانان بزرگی چون آلفرد هیچکاک، آکیرا کوروساوا، فرانک پری و… همکاری داشته است. اد مک بین در واقع نام مستعاری است که او برای نوشتن کتاب‌های جنایی و پلیس از آن استفاده می‌کرد و ایوان هانتر نامی است که او از بیست و شش سالگی به طور رسمی انتخاب کرد و آن را جایگزین سالواتوره آلبرت لومبینو کرد. او در طول عمرش از نامهای مستعار زیادی برای نوشتن کتاب‌های گوناگون استفاده کرد اما اد مک بین و ایوان هانتر پرکارترین آنها بودند.
مک بین به طور کلی با کتابی جنایی موفق به کسب شهرت شد، هر چند که در ژانرهای متعددی کتاب می‌نوشت اما اکثرا او را با نام یک نویسنده پلیسی می‌شناسند. یکی از معروف‌ترین سری‌های پلیسی مک بین سری کلانتری ۸۷ است که داستان‌های بسیاری در این سری منتشر شده‌اند. داستان تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند نیز متعلق به سری داستان‌های کلانتری ۸۷ است.

معرفی کتاب تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند نوشته اد مک بین | پیشنهاد کتاب کتابیسم
معرفی کتاب تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند نوشته اد مک بین | پیشنهاد کتاب کتابیسم

تمام داستان‌های این سری حول پرونده‌هایی می‌گردد که پلیس‌ها کلانتری ۸۷ درگیر آن می‌شوند. داستان تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند از این رو جذابیت بیشتری دارد که یکی از همین پلیس‌ها به نام برت کلینگ شخصا درگیر ماجرای یک آدم‌ربایی می‌شود. شب عروسی کلینگ عروس از اتاق هتل ربوده می‌شود این ماجرا در ابتدا یک شوخی به نظر می‌رسد اما وقتی خبری از عروس و رباینده او نمی‌شود، پلیس‌های کلانتری ۸۷ شروع به یافتن سرنخی برای این حادثه می‌کنند.
کتاب از زاویه دید سوم شخص روایت می‌شود و به تناوب به داستان در جریان شخصیت‌های مختلف سر می‌زند. کتاب تا وقتی مرگ شما را از هم جدا کند با ترجمه رامین آذربهرام توسط انتشارات مروارید به چاپ رسیده است.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.