زندگی نامه و معرفی رمان های روث ور


0
زندگی نامه و معرفی رمان های روث ورReviewed by رها فتاحی on Oct 12Rating: 4.5زندگی نامه و معرفی رمان های روث ور | نویسنده | پیشنهاد کتاب کتابیسمزندگی نامه و معرفی رمان های روث ور | نویسنده کتاب های در یک جنگل تاریک تاریک ، زنی در کابین 10 و بازی نهانی | پیشنهاد کتاب کتابیسم

روث ور یکی از نویسندگان جدید انگلیسی است که در سال ۱۹۷۷ در ساکسکس انگلستان به دنیا آمد. وی پس از فارغ‌التحصیلی دانشگاه منچستر به پاریس نقل مکان کرد و تا قبل از بازگشت به انگلستان و اقامت در شمال لندن به کارهای خدمتکاری، فروشنده کتاب و معلم زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی مشغول بود.

روث ور در حال حاضر یکی از نویسندگان مطرح انگلستان می‌باشد. اولین کتاب وی با عنوان در یک جنگل تاریک تاریک در سال ۲۰۱۵ منتشر شد که به سرعت جای خود را در میان علاقه مندان به مطالعه گشود و به عنوان کتاب محبوب و پرفروش در انگلستان و آمریکا شناخته شد.

روث ور پس از کتاب در یک جنگل تاریک تاریک کتاب جدیدش با عنوان زنی در کابین ۱۰ را در سال ۲۰۱۶ به نگارش درآورده و به چاپ رساند. کتاب زنی در کابین ۱۰ محبوبیتی بیش از اثر اول روث ور در بر داشت و در لیست کتاب‌های پرفروش دنیا و مهمترین آنها یعنی نیویورک تایمز قرار گرفت.

روث ور در حال حاضر کار سومین کتاب خود را نیز به اتمام رسانده و در سال ۲۰۱۶ آن را منتشر می‌کند. انتظار می‌رود که روند استقبال از کتاب جدید وی با عنوان بازی نهان نیز همچون کتاب‌های نخست وی باشد. این نویسنده همچنین در سایت خود اعلام کرده که مشغول نوشتن کتاب چهارم خویش است که هنوز اسم آن را اعلام نکرده است. کتاب های وی توسط ناشر بین‌المللی سیمون اند شوستر چاپ می شوند.

محبوبیت این نویسنده و کتاب دومش تاجایی پیش رفت که شرکت سی بی اس تصمیم گرفت که فیلمی به اقتباس از کتاب زنی در کابین ۱۰ بسازد که به فاصله کوتاهی پس از انتشار کتاب مراحل ساخت این فیلم نیز آغاز گردید.

این نویسنده در حال حاضر در لندن همراه با همسر و دو فرزند خود زندگی می‌کند و نویسندگی را به عنوان شغل اصلی و تمام وقت خود انتخاب کرده است.

 


Like it? Share with your friends!

0

One Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  1. امیدوارم این فیلم بزودی ساختش تمام شود و یک گروه عالی در ایران دوبله کنند حتما فیلم خاصی میشه