معرفی باب دیلن | به همراه انیمیشن مصاحبه


0
معرفی باب دیلن | به همراه انیمیشن مصاحبهReviewed by محمدهادی علیپورمطلق on Nov 6Rating: 5.0معرفی باب دیلن | به همراه انیمیشن مصاحبه | نوبل ادبیات | نویسنده | پیشنهاد کتاب کتابیسمبر اساس اعلامیه کمیته سوئدی در ساعت یک بعد از ظهر 13 اکتبر 2016 برابر با 22 مهر 1395 باب دیلن برنده جایزه نوبل ادبیات 2016 معرفی گردید.

[aparat id=”ZLbY5″]

بر اساس اعلامیه کمیته سوئدی در ساعت یک بعد از ظهر ۱۳ اکتبر ۲۰۱۶ برابر با ۲۲ مهر ۱۳۹۵ باب دیلن برنده جایزه نوبل ادبیات ۲۰۱۶ معرفی گردید. وی که در هیچ‌یک از پیش بینی‌های به عمل آمده به عنوان یکی از شانس‌های احتمالی کسب جایزه نوبل مطرح نبود توسط کمیته مذکور انتخاب گردید و منجر به شگفتی همگان شد.

[aparat id=”YNmz0″]

رابرت آلن زیمر من خواننده و آهنگساز و ابداع کننده سبک جدید (راک بومی) در موسیقی آمریکا می‌باشد. ئر در سال ۱۹۴۱ در مینه‌سوتای امریکا به دنیا آمد و در نوجوانی زادگاه خود را ترک نمود و برای اینکه رابطه خود با گذشته اش را به کل قطع کرده و زندگی جدیدی را آغاز کند نام خود را به باب دیلن تغییر داد.

وی یکی از تأثیرگذارترین چهره‌های موسیقی حال‌حاضر امریکا می‌باشد. باب دیلن علاوه بر آهنگ سازی در زمینه نوشتن متن و اشعار استفاده شده در آهنگ‌های خود نیز بسیار متبحر است و علاوه بر محبوبیت اشعارش در نزد هواداران؛ نویسنده‌ها، سیاست‌مداران و فیلسوفان بسیاری را تحت تأثیر قرار داده است.

از مهمترین کتاب‌های وی که در ایران منتشر شده‌اند می‌توان به سروده‌ها، زمان آهسته می‌گذرد، شتاب دیوانه‌وار جهان و به عقب نگاه نکن اشاره نمود.

 

برای آشنایی بیشتر با کتاب‌های این خواننده می‌توانید بر روی اسامی هر یک از کتاب‌ها کلیک نموده و متن معرفی کتاب تهیه شده توسط کتابیسم را مطالعه نمایید، همچنین برای خرید کتاب‌های این خواننده می‌توانید به کتابفروشی اینترنتی کتابیسم مراجعه کنید.

 


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.