معرفی کتاب های کوتاه دنیا که جزو بهترین آثار ادبی شناخته می‌شوند

معرفی کتاب های کوتاه دنیا که جزو بهترین آثار ادبی شناخته می‌شوند

معرفی کتاب رمان کوتاه و داستان‌های جاویدان دنیا

1
33223
معرفی کتاب‌ های کوتاه 12 کتاب زیبای دنیا با حجمی کمتر از 100 صفحه پیشنهاد کتاب
معرفی کتاب‌ های کوتاه 12 کتاب زیبای دنیا با حجمی کمتر از 100 صفحه پیشنهاد کتاب
معرفی کتاب های کوتاه دنیا که جزو بهترین آثار ادبی شناخته می‌شوندReviewed by محمدهادی علیپورمطلق on Nov 21Rating: 4.5معرفی کتاب های کوتاه دنیا که جزو بهترین آثار ادبی شناخته می‌شوند | لیستدونی | پیشنهاد کتاب کتابیسمهمیشه کار بهتری از خوندن کتاب‌ پیدا می‌شود! می‌توان خیلی راحت در تلگرام جستجو کرد و عکس و یا ودیوی تازه منتشر شده‌ای که خیلی هم محبوب شده را دید، یا سریال‌ها و فیلم‌ها، مزیت اصلی این مطالب فارغ از در دسترس بودنشان، این است که زمان زیادی از ما نمی‌گیرند. و این باعث شده تا اغلب ما با جمله اول موافق باشیم. هرچند که اغلب به این اعتقاد داریم که خواندن کتاب «مطالعه کردن» کار مفیدی است.

همیشه کار بهتری از خوندن کتاب‌ پیدا می‌شود! می‌توان خیلی راحت در تلگرام جستجو کرد و عکس و یا ودیوی تازه منتشر شده‌ای که خیلی هم محبوب شده را دید، یا سریال‌ها و فیلم‌ها، مزیت اصلی این مطالب فارغ از در دسترس بودنشان، این است که زمان زیادی از ما نمی‌گیرند. و این باعث شده تا اغلب ما با جمله اول موافق باشیم. هرچند که اغلب به این اعتقاد داریم که خواندن کتاب «مطالعه کردن» کار مفیدی است.

به قول معروف «وقت طلاست»، و آدم‌ها طبیعتا دوست دارند از زمانی که در اختیار دارند به بهترین نحو استفاده کنند و شاید اکثرا دوست ندارند وقت خود را با کتاب‌‌های طولانی که مطالعه آنها نیازمند صرف وقت طولانه می‌باشد بگذرانند. همچنین برخی نیز ترجیح می‌دهند در ابتدای ورود به دنیای مطالعه کار خود را با کتاب‌های جذاب و کوتاه آغاز کنند.

لذا کتابیسم در اینجا ۱۲ عنوان کتاب های کوتاه جذاب و زیبای دنیا را که در عین جذابیت و ارزش ادبی دارای متن کوتاه هستند معرفی کرده است. گیرایی و روانی داستان‌های زیر به قدری است که به راحتی می‌توان در یک بعد از ظهر و با نهایتاً دو ساعت وقت هریک از آنها را به سادگی به پایان رساند. البته پیشنهاد ما این است که سعی کنید تا بیش از یک بار این کتاب‌ها را مطالعه کنید.

Back

1. مسخ نوشته فرانتس کافکا

مسخ، نوشته فرانتس کافکا

تعداد صفحه‌: ۵۲

کتاب های کوتاه:  مسخ توسط فرانتس کافکا در سال ۱۹۱۵ برای اولین بار منتشر شد. در عین کوتاهی این داستان به عنوان یکی از تأثیرگذارترین داستان‌های قرن بیستم شناخته می شود، که در بسیاری از دانشگاه‌ها به عنوان اثر شاخص ادبی و فلسفی درس داده می‌شود و مقالات زیادی در باره آن نوشته شده است.

داستان در رابطه با فروشنده‌ای جوان به نام گرگورا سامسا است که یک روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب متوجه می‌شود که به یک حشره (سوسک) عظیم الجثه تبدیل شده است.

Back

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

کد *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.